Dzinēja Kapitālais Remonts

Dzinēja Maiņa

Dzinēja Kapitālais Remonts / Dzinēja Maiņa

Dzinēja kapitālais remonts sevī ietver: Dzinēja pilnīgu izjaukšanu, detaļu attīrīšanu Dzinēja bloka pārbaudi un slīpēšanu/ honēšanu Dzinēja galvas pārbaudi Kloķvārpstas un sadales vārpstas remonts/ pārbaude Vārstu slīpēšana, maiņa, vārstu blīvslēgu maiņa. Blīvējuma un blīvslēgu maiņa Agregātu pārbaude Mūsdienās dzinēja kapitālais remonts ir ļoti laikietilpīgs un finansiāli dārgs process. Ir stipri jāizvērtē vai šādu remontu veikt ir rentabli. Bieži šāda remonta summa sastāda lielāku summu par auto vērtību. Tāpēc nekad nevajadzētu ekonomēt uz auto remontu, lai ekonomijas sekas nav jauna auto iegāde. Lēmums par dzinēja kapitālo remontu vai dzinēja maiņu tiek pieņemts arī gadījumos, kad auto ir cita pievienotā vērtība, kā piemēram retro auto, kad ir nepieciešama vēsturiska auto tālāka ekspluatācija, bet dzinējs ir nokalpojis. Veicot dzinēja kapitālo remontu vai dzinēja maiņu ir iespējama tālāka auto ekspluatācija

Atsauksmes

Ko par mums saka klienti?

star star star star star
Meldra Kuzņecova
Łoti operatīva un kvalitatīva apkalpošana! Pielāgo optimālāko servisu! Iesaku
star star star star star
Iveta Rauska
Lielisks serviss!!! Šoreiz izteikšos daiļā dzimuma vārdā - ideāls serviss sievietēm!!! Viss tiek noorganizēts, ieteikts, izskaidrots. Kvalitāte un cena uz visiem 100%. Paldies!
star star star star star
Uldis Žimants
Ekselents serviss lai nenoslogotu sevi ar liekām problēmām un cilvēki, kas paņem galvassāpes uz sevi un piegādā labu servisu (visās nozīmēs) : ) Paldies.
star star star star star
Madara Lukjana
Paldies! Malači! Atrada ideālu servisu, kur visu labi un nedārgi sataisīja, un izgāju tehnisko ar pirmo reizi ))))
  • Šmerļa iela 3
  • +371 200 88 088
  • RĪGA
  • INSTAGRAM
    © 2024 Tavsserviss.lv Visas tiesības aizsargātas