Auto Apkope

Eļļas un filtru maiņa, Zobsiksnas/ pievadķēdes maiņa, Bremžu eļļas un dzesēšanas šķidruma maiņa

Auto Apkope

Jebkurš no auto īpašniekiem vai lietotājiem ir dzirdējis, ka jebkuram auto ražotājs ir noteicis auto apkope vai detaļu maiņas intervālu. Garantijas laikā automašīnām apkopes cilvēki visbiežāk izvēlās veikt dīleru centros, lai saglabātu garantiju, pretējā gadījumā, ja apkope nav veikta dīlerservisā vai nav veikta vispār garantija tiek atteikta. Šajā periodā visas apkopes tiek veiktas stingri ievērojot konkrētā ražotāja noteiktus standartus un intervālus. Veicot apkopes arī mēs vienmēr vadāmies pēc ražotāja noteiktiem standartiem. Eļļu izmantojam stingri ievērojot klasifikāciju, kuru norādījis ražotājs. Apkopes materiālus, rezerves daļas un auto ķīmijas piedāvājam tikai kvalitatīvus un pārbaudītus brendus, tajā paša laikā dodot iespēju klientam izvēlēties cenu līmeņus. Pie mums vienmēr varat vērsties ar sākotnēju konsultāciju par apkopes intervāliem un apkopes piedāvājuma pieprasījumu.

Atsauksmes

Ko par mums saka klienti?

star star star star star
Meldra Kuzņecova
Łoti operatīva un kvalitatīva apkalpošana! Pielāgo optimālāko servisu! Iesaku
star star star star star
Iveta Rauska
Lielisks serviss!!! Šoreiz izteikšos daiļā dzimuma vārdā - ideāls serviss sievietēm!!! Viss tiek noorganizēts, ieteikts, izskaidrots. Kvalitāte un cena uz visiem 100%. Paldies!
star star star star star
Uldis Žimants
Ekselents serviss lai nenoslogotu sevi ar liekām problēmām un cilvēki, kas paņem galvassāpes uz sevi un piegādā labu servisu (visās nozīmēs) : ) Paldies.
star star star star star
Madara Lukjana
Paldies! Malači! Atrada ideālu servisu, kur visu labi un nedārgi sataisīja, un izgāju tehnisko ar pirmo reizi ))))
  • Šmerļa iela 3
  • +371 200 88 088
  • RĪGA
  • INSTAGRAM
    © 2024 Tavsserviss.lv Visas tiesības aizsargātas