Virsbūves taisnošana jeb virsbūves baulēšana

Virsbūves taisnošana jeb virsbūves baulēšana

Virsbūves taisnošana un ivrsbūves baulēšana. Virsbūves atjaunošana pēc mehāniska defekta/ avārijas vai sadursames ar dzīvnieku ir auto servisu ikdiena. Minētajos gadījumos autoservisam šo remontu apmaksā apdrošināšanas kompānijas vai arī pats auto īpašnieks. TavsServiss.lv sadarbojās ar apdrošināšanas kompānijām. Kā tas notiek? Bojāto transporta līdzekli vajadzēs nogādāt pie kāda no mūsu virsbūves remonta ekspertiem, kurš veiks foto uzņēmumus un sagatavos remonta tāmi priekš apdrošināšanas kompānijas. Sagatavotā tāme tiks nosūtīta attiecīgajai apdrošināšanas kompānijai un saņemot tāmes apstiprinājumu remonts tiek uzsākt pēc iespējas ātrāk. Līdzīgi notiek ja auto remontu apmaksā pats īpašnieks, tikai šajā gadījumā pirmreizējo auto apskati un aptuvenu remonta tāmi varam sniegt ja atsūtat mums foto uzņēmumus ar defektiem, kurus nepieciešams novērst.

Atsauksmes

Ko par mums saka klienti?

star star star star star
Meldra Kuzņecova
Łoti operatīva un kvalitatīva apkalpošana! Pielāgo optimālāko servisu! Iesaku
star star star star star
Iveta Rauska
Lielisks serviss!!! Šoreiz izteikšos daiļā dzimuma vārdā - ideāls serviss sievietēm!!! Viss tiek noorganizēts, ieteikts, izskaidrots. Kvalitāte un cena uz visiem 100%. Paldies!
star star star star star
Uldis Žimants
Ekselents serviss lai nenoslogotu sevi ar liekām problēmām un cilvēki, kas paņem galvassāpes uz sevi un piegādā labu servisu (visās nozīmēs) : ) Paldies.
star star star star star
Madara Lukjana
Paldies! Malači! Atrada ideālu servisu, kur visu labi un nedārgi sataisīja, un izgāju tehnisko ar pirmo reizi ))))
  • Šmerļa iela 3
  • +371 200 88 088
  • RĪGA
  • INSTAGRAM
    © 2024 Tavsserviss.lv Visas tiesības aizsargātas