Degvielas sistēmas diagnostika. Degvielas sistēmas remonts.

Degvielas sistēmas diagnostika Degvielas sistēmas remonts

Veicam gegvielas sitēmu diagnostika pēc kā var noteikt vai ir nepiciešams veikt degvielas sitēmas remonts. Mūsdienu automašīnām degvielas sistēmas gan dīzeļdzinējiem gan benzīna dinējiem ir ļoti advancētas un sarežģītas. Degvielas sistēmās ir vairāki mezgli- smidzinātāji/ sprauslas, augstspiediena un zemspiediena degvielas sūkņi, degvielas filtri un citi elementi. Degvielas sistēmas defekta gadījumā auto ir palielināta dūmainība, jaudas zudumi, nevienmērīga dzinēja darbība, pasliktināta dzinēja iedarbināšana un citi defekti. Dīzeļdzinēju visbiežākie degvielas sistēmas defekti ir bojāti smidzinātāji/ sprauslas, augstspiediena vai zemspiediena sūknis. Šos mezglus ir iepsējams aizvietot pret jauniem/ lietotiem vai uzstādīt atjaunotus. Visbiežākais cēlonis degvielas sistēmas defektam ir nekvalitatīva degviela un laikā nemainīts degvielas filtrs. Nereti degvielas sistēmas tiek bojātas degvielas uzpildes stacijā, kad auto lietotājs ir sajaucis iekšdedzes dzinējam nepieciešamo degvielu un dīzeļdzinējam iepildījis benzīna dzinējam nepieciešamo degvielu vai otrādāk.

Atsauksmes

Ko par mums saka klienti?

star star star star star
Meldra Kuzņecova
Łoti operatīva un kvalitatīva apkalpošana! Pielāgo optimālāko servisu! Iesaku
star star star star star
Iveta Rauska
Lielisks serviss!!! Šoreiz izteikšos daiļā dzimuma vārdā - ideāls serviss sievietēm!!! Viss tiek noorganizēts, ieteikts, izskaidrots. Kvalitāte un cena uz visiem 100%. Paldies!
star star star star star
Uldis Žimants
Ekselents serviss lai nenoslogotu sevi ar liekām problēmām un cilvēki, kas paņem galvassāpes uz sevi un piegādā labu servisu (visās nozīmēs) : ) Paldies.
star star star star star
Madara Lukjana
Paldies! Malači! Atrada ideālu servisu, kur visu labi un nedārgi sataisīja, un izgāju tehnisko ar pirmo reizi ))))
  • Šmerļa iela 3
  • +371 200 88 088
  • RĪGA
  • INSTAGRAM
    © 2023 Tavsserviss.lv Visas tiesības aizsargātas