Spararata Remonts

Dubultmasas spararata pārbaude, spararata restaurācija vai spararata maiņa

Dubultmasas spararats Divmasu Spararats

Dubultmasas spararata defektu visvieglāk ir atpazīt pēc izteiktām metāliskām skaņām no ātrumkārbas apvidus un vibrācijām, kuras mainās paaugstinot vai samazinot dzinēja apgriezienus. Dubultmasas spararata maiņas gadījumā tiek veikta ātrumkārbas demontāža/ montāža, spararata nomaiņa. Dubultmasas spararatu ir iespējams restaurēt/ atjaunot vai uzstādīt jaunu. Atjaunota spararata izmaksas ir 220.00 EUR, jauna spararata izmaksas ir no 250.00 - 1800.00 EUR. Ātrumkārbas demontāža/ montāža izmaksā no 130.00 - 180.00 EUR, kas ir atkarīgs no konkrētā auto modeļa.   Veicot ātrumkārbas demontāžu/ montāžu rekomendējam nomainīt ātrumkārbas eļļu un kloķvārpstas blīvslēgu, kā arī jāpārliecinās par sajūga komplekta stāvokli.

Atsauksmes

Ko par mums saka klienti?

star star star star star
Meldra Kuzņecova
Łoti operatīva un kvalitatīva apkalpošana! Pielāgo optimālāko servisu! Iesaku
star star star star star
Iveta Rauska
Lielisks serviss!!! Šoreiz izteikšos daiļā dzimuma vārdā - ideāls serviss sievietēm!!! Viss tiek noorganizēts, ieteikts, izskaidrots. Kvalitāte un cena uz visiem 100%. Paldies!
star star star star star
Uldis Žimants
Ekselents serviss lai nenoslogotu sevi ar liekām problēmām un cilvēki, kas paņem galvassāpes uz sevi un piegādā labu servisu (visās nozīmēs) : ) Paldies.
star star star star star
Madara Lukjana
Paldies! Malači! Atrada ideālu servisu, kur visu labi un nedārgi sataisīja, un izgāju tehnisko ar pirmo reizi ))))
  • Šmerļa iela 3
  • +371 200 88 088
  • RĪGA
  • INSTAGRAM
    © 2024 Tavsserviss.lv Visas tiesības aizsargātas