Zobsiksnas Maiņa un Pievadķēdes Maiņa

Zobsiknsas komplekta maiņa un Pievadķēdes Maiņa

Zobsiksnas Maiņa un Pievadķēdes Maiņa

Katram auto modelim ražotājs ir noteicis zobsiksnas maiņa un ķēdes komplekta maiņa intervālu. Zobsiksnas maiņa gadījumā tas ir no 80 000 km līdz 160 000 km, pievadķēdes gadījumā tas ir no 150 000 km līdz mūža garantijai (vairāki auto ražotāji ķēžu komplektu maiņu neliek apkopju grafikā dodot tam mūža garantiju). Zobsiknas komplekta maiņas izmaksas ir no 90.00 līdz 160.00 EUR + rezerves daļas un servisa materiāli. Pievadķēdes maiņas gadījumā sazinieties ar mums, lai uzzinātu precīzus izcenojumus, katram auto šīs izmaksa ir stipri atšķirīgas. Svarīgākais šo abu sadales mehānismu maiņas gadījumā ir izvēlēties labas kvalitātes rezerves daļas un mainīt visus šajā ķēdē esošos maināmos mezglus. Atstājot vienu nemainītu rullīti vai spriegotāju pastāv liels risks, ka šis mezgls var neizturēt slodzi un bojāt dzinēju, kas ļoti bieži noved pie dzinēja kapitālā remonta.

Atsauksmes

Ko par mums saka klienti?

star star star star star
Meldra Kuzņecova
Łoti operatīva un kvalitatīva apkalpošana! Pielāgo optimālāko servisu! Iesaku
star star star star star
Iveta Rauska
Lielisks serviss!!! Šoreiz izteikšos daiļā dzimuma vārdā - ideāls serviss sievietēm!!! Viss tiek noorganizēts, ieteikts, izskaidrots. Kvalitāte un cena uz visiem 100%. Paldies!
star star star star star
Uldis Žimants
Ekselents serviss lai nenoslogotu sevi ar liekām problēmām un cilvēki, kas paņem galvassāpes uz sevi un piegādā labu servisu (visās nozīmēs) : ) Paldies.
star star star star star
Madara Lukjana
Paldies! Malači! Atrada ideālu servisu, kur visu labi un nedārgi sataisīja, un izgāju tehnisko ar pirmo reizi ))))
  • Šmerļa iela 3
  • +371 200 88 088
  • RĪGA
  • INSTAGRAM
    © 2024 Tavsserviss.lv Visas tiesības aizsargātas