Virsbūves atjaunošana pēc avārijas

Virsbūves atjaunošana pēc avārijas

Pēc negadījuma jums jāsazinās ar uzticamu servisu, lai aprēķinātu darba un rezerves daļu izmaksas. Ja remonta izmaksas ir lielākas nekā puse no pašas automašīnas izmaksām, tad atjaunošana kļūst maz aktuāla. Ieguldīto naudu neviens jums neatdos, un automašīnu pēc avārijas var pārdot tikai par mazāku cenu nekā vidējā tirgus cena. Mūsu speciālists vispirms novērtēs bojājumus, lai izvēlētos nepieciešamo automašīnas remonta veidu. Automašīnas virsbūve ekspluatācijas laikā uzņem lielāko slodzi un autoavārijas laikā deformējas. Remonts pēc nelaimes gadījuma ir darbietilpīgs un laikietilpīgs darbs, tāpēc jums to vajadzētu uzticēties tikai pārbaudītiem un pieredzējušiem amatniekiem, kuri pēc iespējas labāk var atjaunot virsbūves ģeometriju.

Atsauksmes

Ko par mums saka klienti?

star star star star star
Meldra Kuzņecova
Łoti operatīva un kvalitatīva apkalpošana! Pielāgo optimālāko servisu! Iesaku
star star star star star
Iveta Rauska
Lielisks serviss!!! Šoreiz izteikšos daiļā dzimuma vārdā - ideāls serviss sievietēm!!! Viss tiek noorganizēts, ieteikts, izskaidrots. Kvalitāte un cena uz visiem 100%. Paldies!
star star star star star
Uldis Žimants
Ekselents serviss lai nenoslogotu sevi ar liekām problēmām un cilvēki, kas paņem galvassāpes uz sevi un piegādā labu servisu (visās nozīmēs) : ) Paldies.
star star star star star
Madara Lukjana
Paldies! Malači! Atrada ideālu servisu, kur visu labi un nedārgi sataisīja, un izgāju tehnisko ar pirmo reizi ))))
  • Šmerļa iela 3
  • +371 200 88 088
  • RĪGA
  • INSTAGRAM
    © 2024 Tavsserviss.lv Visas tiesības aizsargātas