Transmisijas diagnostika.

Manuālās un Automātiksās ātrumkārbas Diagnostika

Manuālās un Automātiskās Ātrumkārbas Diagnostika.

Ātrumkārbas Diagnostika. Automātiskās Ātrumkārbas Diagnostika tiek veikta ar vispārēju AAK pārbaudi, eļļas līmeņa un viskozitātes pārbaudi. Tiek veikta datordiagnostika ar specializētām iekārtām, ar kurām tiek testēta elektroniskās vadības sistēma (devēji, instalācija, solenoīdi, vadības bloks). Tiek veikts testa brauciens (ja auto ir braucams) meistara pavadībā sajūtot automātiskās ātrumkārbas nekorektu darbību - izslīdēšanu, sitienus un tamlīdzīgus defektus.

Manuālās ātrumkārbas diagnostika

un defektācija tiek veikta tikai ar testa braucienu (ja auto ir braucams) meistara pavadībā, testējot pašas ātrumkārbas darbību, sajūga elementu darbību/nolietojumu, kā arī novērtējot dubultmasas spararata stāvokli. Defektējot ātrumkārbas nākas saskarties ar gadījumiem, kad to ir iespējams defektēt tikai ātrumkārbu demontējot un izjaucot, bet jau iepriekš klientam spējam nosaukt aptuvenās remonta izmaksas ar kurām var rēķināties. Pēc diagnostikas veikšanas klientam tiek sniegti izdevīgākie remonta risinājumi. Manuālās ātrumkārbas defektācija - 15.00 EUR. Automātiskās ātrumkārbas defektācija - 25.00 EUR.

Atsauksmes

Ko par mums saka klienti?

star star star star star
Meldra Kuzņecova
Łoti operatīva un kvalitatīva apkalpošana! Pielāgo optimālāko servisu! Iesaku
star star star star star
Iveta Rauska
Lielisks serviss!!! Šoreiz izteikšos daiļā dzimuma vārdā - ideāls serviss sievietēm!!! Viss tiek noorganizēts, ieteikts, izskaidrots. Kvalitāte un cena uz visiem 100%. Paldies!
star star star star star
Uldis Žimants
Ekselents serviss lai nenoslogotu sevi ar liekām problēmām un cilvēki, kas paņem galvassāpes uz sevi un piegādā labu servisu (visās nozīmēs) : ) Paldies.
star star star star star
Madara Lukjana
Paldies! Malači! Atrada ideālu servisu, kur visu labi un nedārgi sataisīja, un izgāju tehnisko ar pirmo reizi ))))
  • Šmerļa iela 3
  • +371 200 88 088
  • RĪGA
  • INSTAGRAM
    © 2024 Tavsserviss.lv Visas tiesības aizsargātas