Augstspiediena sūkņa pārbaude un restaurācija

Augstspiediena sūkņa pārbaude un restaurācija

Degvielas sistēma ir viena no visgrūtāk remontējamām dīzeļdzinēja daļām. Dīzeļdzinējos augstspiediena degvielas sūknis ir viens no sarežģītākajiem attiecīgās sistēmas mehānismiem. Mehānisma uzdevums ir ar noteiktu spiedienu piegādāt degvielu dīzeļa cilindriem. Piegādātās degvielas daudzums tiek regulēts automātiski. Atkarībā no iesmidzināšanas metodes sūkņi ir vai nu tiešas darbības, vai arī ar akumulatora iesmidzināšanu. Neskatoties uz visām dīzeļdzinēja priekšrocībām attiecībā pret benzīna dzinējiem, tā ekonomiskās priekšrocības, lielāks griezes moments un jauda, dīzeļdzinējam ir arī viens nopietns trūkums. Mēs runājam par motora degvielas sistēmas mehānismu augsto jutību pret degvielas kvalitāti. To pašu apstiprina statistika: lielāks procents dīzeļdegvielas traucējumu rodas degvielas sistēmā. Visbiežāk ir nepieciešams remontēt iesmidzināšanas sūkni, šī procedūra prasa profesionālu pieeju un augstas prasmes.

Atsauksmes

Ko par mums saka klienti?

star star star star star
Meldra Kuzņecova
Łoti operatīva un kvalitatīva apkalpošana! Pielāgo optimālāko servisu! Iesaku
star star star star star
Iveta Rauska
Lielisks serviss!!! Šoreiz izteikšos daiļā dzimuma vārdā - ideāls serviss sievietēm!!! Viss tiek noorganizēts, ieteikts, izskaidrots. Kvalitāte un cena uz visiem 100%. Paldies!
star star star star star
Uldis Žimants
Ekselents serviss lai nenoslogotu sevi ar liekām problēmām un cilvēki, kas paņem galvassāpes uz sevi un piegādā labu servisu (visās nozīmēs) : ) Paldies.
star star star star star
Madara Lukjana
Paldies! Malači! Atrada ideālu servisu, kur visu labi un nedārgi sataisīja, un izgāju tehnisko ar pirmo reizi ))))
© 2023 Tavsserviss.lv Visas tiesības aizsargātas