Stūres reikas/stūres mehānisma pārbaude restaurācija

Stūres iekārtas (reikas) pārbaude/ restaurācija

Stūres reika ir stūres mehānisma (vadības) spēka agregāts, kas paredzēts, lai pārdalītuspēkus no stūres uz vadāmajiem riteņiem. Vadītāja spēks tiek secīgi pārnests no stūres uz stūres statni, kas savienots ar stūres reiku, un pēc tam caur stūres stieņiem un uzgaļiem spēks tiek virzīts uz šarnīra tapām.


Stūres reika stūres iekārta ir jālabo, ja rodas šādas problēmas:

1. Stūres pastiprinātāja šķidruma noplūde no stūres reikas. Šī problēma izpaužas kā eļļa zem autostāvvietā atstātās automašīnas, “smagas” stūres sajūta un sveša trokšņa parādīšanās, pagriežot stūri. Lai diagnosticētu šo darbības traucējumu, vizuāli pārbauda stūres reiku stūres iekārtu, stūres stieņu putekļugumijas un augstspiediena un zema spiediena caurules. Ja rodas šaubas par darbības traucējumu diagnozes precizitāti, stūres reiku pārbauda uz stenda zem spiediena līdz 140 atmosfērām.

Šo darbības traucējuma iemesls ir stūres stieņu putekļu gumiju nodilums vai noplūde eļļas izžūšana blīvēs, u.c.

 
2. Stūres reikas lofts. Tas izpaužas kā brīva stūres kustība, kas var būt vai nu daļa no stūres reikas darbības traucējumiem, vai arī palielināta klīrenss pašas stūres reikas darbībā. Veicot šāda veida remontu, tiek nomainītas nodilušās daļas. Tālāk stūres reika stūres iekārta tiek noregulēta pie stenda.


3. Klauvējieni no stūres rekas. Šāda veida stūres statnes darbības traucējumi rodas stūres statnes bīdāmo bukšu bojājumu (nodiluma) rezultātā. Remonta laikā tiek nomainītas nolietotās detaļas. Pēc tam pie stenda tiek noregulēts stūres statnis.


Salabota stūres reika problēmu novēršanai tiek pilnībā zjaukta. Visas detaļas tiek rūpīgi iztīrītas. Gultņi, blīves, bukses un blīves tiek aizstātas ar jaunām. No stūres reikas vārpstas tiek noņemta korozija, pārbauda vārpstas izteku, pārrauga zobrata stāvokli, vārpsti tiek noslīpēti. Tiek veikta pilnīga pārbaude par atbilstību ražotāja prasībām un, ja nepieciešams, neatbilstošu detaļu nomaiņa ar oriģinālajām sastāvdaļām.

Pamatojoties uz diagnostikas rezultātiem un vienošanos ar klientu, ir iespējams nomainīt stūres stieņus un stūres uzgaļus.
Remonts ilgst no vairākām stundām līdz 1-2 dienām, atkarībā no stūres reikas stūres iekārtas stāvokļa.

 

Atsauksmes

Ko par mums saka klienti?

star star star star star
Meldra Kuzņecova
Łoti operatīva un kvalitatīva apkalpošana! Pielāgo optimālāko servisu! Iesaku
star star star star star
Iveta Rauska
Lielisks serviss!!! Šoreiz izteikšos daiļā dzimuma vārdā - ideāls serviss sievietēm!!! Viss tiek noorganizēts, ieteikts, izskaidrots. Kvalitāte un cena uz visiem 100%. Paldies!
star star star star star
Uldis Žimants
Ekselents serviss lai nenoslogotu sevi ar liekām problēmām un cilvēki, kas paņem galvassāpes uz sevi un piegādā labu servisu (visās nozīmēs) : ) Paldies.
star star star star star
Madara Lukjana
Paldies! Malači! Atrada ideālu servisu, kur visu labi un nedārgi sataisīja, un izgāju tehnisko ar pirmo reizi ))))
  • Šmerļa iela 3
  • +371 200 88 088
  • RĪGA
  • INSTAGRAM
    © 2024 Tavsserviss.lv Visas tiesības aizsargātas