Auto Metināšana - Auto Rūsas Likvidēšana

Auto Metināšana, Auto Rūsas Likvidēšana

Ņemot vērā, ka Latvijas auto vidējais vecums ir ~13 gadi, Latvijā ir četri gada laiki un zimeā auto ceļus kaisa ar sāl, mūsu meistariem ar autoe metināšana un auto rūsas likvidēšanu darbu ir jāsaskarās visai bieži. Korozija skar automašīnas sliekšņus, grīdu, spārnus, arkas, motora pārsegu u.c. detaļas, ko CSDD tehniskās apskates inspektori vērtē ar novērtējumu 2 vai sliktākos gadījumos ar 3, kas nozīmē, ka šie defekti mēdz būt autovadītāju un apkārtējo dzīvībai bīstami un pirms šo defektu novēršanas transportlīdzekļa tālāka ekspluatācija ir aizliegta. Nereti šo defektu izmaksu noteikšana nav iespējam bez vizuālas auto apksates klātienē, jo korozijas apjomu iespējams noteikt tikai kārtīgi attīrot korodējušās daļas, lai saprastu cik liels metāla gabals ir jāaizvieto ar jaunu. Kad virsbūves metināšana ir veikta un korzijas skartās vietas ir aizvietotas ar jauniem metāla paneļiem ir jāveic pretkorozijas apstrāde un krāsošana, lai tuvākajā laikā nebūtu jāatgriežās pie šo defektu novēršanas.

Atsauksmes

Ko par mums saka klienti?

star star star star star
Meldra Kuzņecova
Łoti operatīva un kvalitatīva apkalpošana! Pielāgo optimālāko servisu! Iesaku
star star star star star
Iveta Rauska
Lielisks serviss!!! Šoreiz izteikšos daiļā dzimuma vārdā - ideāls serviss sievietēm!!! Viss tiek noorganizēts, ieteikts, izskaidrots. Kvalitāte un cena uz visiem 100%. Paldies!
star star star star star
Uldis Žimants
Ekselents serviss lai nenoslogotu sevi ar liekām problēmām un cilvēki, kas paņem galvassāpes uz sevi un piegādā labu servisu (visās nozīmēs) : ) Paldies.
star star star star star
Madara Lukjana
Paldies! Malači! Atrada ideālu servisu, kur visu labi un nedārgi sataisīja, un izgāju tehnisko ar pirmo reizi ))))
  • Šmerļa iela 3
  • +371 200 88 088
  • RĪGA
  • INSTAGRAM
    © 2024 Tavsserviss.lv Visas tiesības aizsargātas