Dzinēja diagnostika

Dzinēja diagnostika

Ar dzinēja diagnostika ir jāiesāk katrs remonts, kurš ir saistīts ar dzinēja darbības traucējumiem. Mūsu autoservisos izmanto dažādas iekārtas un programmatūras (BOSCH, INPA, DELFI, WAG-COM utt.), lai speciālists spētu pieslēgties vadības blokam un spētu nolasīt kļūdas kādas ir radušās dzinēja darbības traucējumu rezultātā. Praksē bieži ir situācijas, kad automašīnas vadības bloks nedod ziņu par kļūdām, šādos gadījumos ir jāveic padziļināta diagnostika demontējot dažādus mezglus, lai spētu atrast defekta cēloni, šādos gadījumos par diagnostikas izmaksām vienojas pēc patērātā laika. Standarta dzinēja diagnostikas izmaksas - 25.00 EUR. *Klienti nereti pieļauj kļūdu, kad ierodoties auto servisā pēc pašu diognostikas liek veikt konkrētus auto remonta darbus. Tas rezultējas ar lieku līdzekļu tērēšanu, jo tiek novērsts cits defekts vai tiek mainītas rezerves daļas, kuras ir darba kārtībā, rodas nesaskaņas starp servisu un klientu, jo jāmaksā par paveikto ir klientam. Savukārt ja autoservisā ir veikta diagnostika, tā ir servisa atbildība un viņiem ir jāsaremontē auto par iepriekš atrunātām izmaksām auto defektu un klienta pamata sūdzību novēršanai.

Atsauksmes

Ko par mums saka klienti?

star star star star star
Meldra Kuzņecova
Łoti operatīva un kvalitatīva apkalpošana! Pielāgo optimālāko servisu! Iesaku
star star star star star
Iveta Rauska
Lielisks serviss!!! Šoreiz izteikšos daiļā dzimuma vārdā - ideāls serviss sievietēm!!! Viss tiek noorganizēts, ieteikts, izskaidrots. Kvalitāte un cena uz visiem 100%. Paldies!
star star star star star
Uldis Žimants
Ekselents serviss lai nenoslogotu sevi ar liekām problēmām un cilvēki, kas paņem galvassāpes uz sevi un piegādā labu servisu (visās nozīmēs) : ) Paldies.
star star star star star
Madara Lukjana
Paldies! Malači! Atrada ideālu servisu, kur visu labi un nedārgi sataisīja, un izgāju tehnisko ar pirmo reizi ))))
  • Šmerļa iela 3
  • +371 200 88 088
  • RĪGA
  • INSTAGRAM
    © 2024 Tavsserviss.lv Visas tiesības aizsargātas