Sajūga Maiņa

Sajūga Maiņa

Sajūga defektu visvieglāk ir atpazīt, kad sajūgs sāk slīdēt un nav iespējams ieskrieties ar automašīnu, jūtama izteikta specifiska smaka vai apgrūtināta pārnesumu pārslēgšana. Mūsdienu automašīnām sajūgs sastāv no trīs komponentēm:  

  1. sajūga disks
  2. sajūga piespiedējdisks (grozs)
  3. sajūga izspiedējgultnis
  Sajūga maiņa sastāv no ātrumkārbas demontāžas/ montāžas un sajūga komplekta maiņas. Parasti tiek veikta visa sajūga komplekta nomaiņa, lai izvairītos no atkārtotas ātrumkārbas demontāžas/ montāžas. Šim remontam izmaksas katrai automašīnai ir atšķirīgas, bet vidēji ātrumkārbas demontāža/ montāža izmaksā no 130.00 - 180.00 EUR, jauns sajūga komplekts no 150.00 - 350.00 EUR. Veicot ātrumkārbas demontāžu/ montāžu rekomendējam nomainīt ātrumkārbas eļļu un kloķvārpstas blīvslēgu, kā arī jāpārliecinās par dubultmasas/ vienmasas spararata stāvokli

Atsauksmes

Ko par mums saka klienti?

star star star star star
Meldra Kuzņecova
Łoti operatīva un kvalitatīva apkalpošana! Pielāgo optimālāko servisu! Iesaku
star star star star star
Iveta Rauska
Lielisks serviss!!! Šoreiz izteikšos daiļā dzimuma vārdā - ideāls serviss sievietēm!!! Viss tiek noorganizēts, ieteikts, izskaidrots. Kvalitāte un cena uz visiem 100%. Paldies!
star star star star star
Uldis Žimants
Ekselents serviss lai nenoslogotu sevi ar liekām problēmām un cilvēki, kas paņem galvassāpes uz sevi un piegādā labu servisu (visās nozīmēs) : ) Paldies.
star star star star star
Madara Lukjana
Paldies! Malači! Atrada ideālu servisu, kur visu labi un nedārgi sataisīja, un izgāju tehnisko ar pirmo reizi ))))
  • Šmerļa iela 3
  • +371 200 88 088
  • RĪGA
  • INSTAGRAM
    © 2024 Tavsserviss.lv Visas tiesības aizsargātas