Par Autoremonta Aģentu

Nomenedžēsim Tava auto remontu

Par mums
Tavs Serviss.lv  - Autoremonta Aģents.  Autoremonta Garants. Autoservisu Meklētājs.   Ja Tev nepieciešams  jebkāds auto remonts un nezini, kurš vislabāk spēs saremontēs Tavu auto – izvēloties TavsServiss.lv, iegūsi: TavsServiss.lv Garantu un kvalitatīvu, ātru remontu par adekvātu cenu. Pievienotā vērtība – TavsServss.lv aizstāvība un konsultācijas. Prātīgākā izvēle Tava auto remontam. Kā mēs to varam piedāvāt un kapēc mēs to darām? Lasi tālāk…
Attālums
Piedāvāt Tev tuvāko un labāko servisu
Kvalitāte
Nodrošināt Tev kvalitatīvu auto remontu
Laiks
Nodrošināt ātrāko auto remontu
Izdevīgums
Nodrošināt labāko cenu
Garantija
Remontu darbu un detaļu garantija
Kā mēs strādājam?
Mēs izraugāmies un testējam autoremonta nozares servisus. Pēc veiksmīga vērtējuma noslēdzam sadarbības līgumu un kļūstam par partneriem.
  Mēs sadarbojamies ar labākajiem un uzticamākajiem nozares autoservisiem visos Rīgas reģionos un Rīgas rajonā. Labāko autoservisu nenosakām pēc popularitātes vai cenas, bet gan pēc kvalitātes attiecības pret cenu, attieksmes, darbiniekiem, darba telpām, izmantotajiem materiāliem un detaļām, darba ātruma u.c. parametriem. Tu aizpildi pieteikumu aprakstot auto problēmu,  mēs operatīvi noreaģējam un no mūsu partneru loka izraugāmies Tev piemērotāko autoservisu, kurš Tavu auto saremontēs visātrāk, kvalitatīvāk un par labu cenu. Mūsu piedāvājumam ir vēl vairākas būtiskas priekšrocības, kuras atvieglo auto remontu:
 • Iegūsti konsultāciju - mēs esam, lai Tevi izglītotu auto remontā, piezvanot mums vari vienkārši noskaidrot summu ar kuru būs jārēķinās remonta gaitā, kādu risinājumu labāk izvēlēties un remonta termiņu.
 • Esi informēts – remonta laikā Tevi informēs par visu remonta gaitu, visi darbi tiks saskaņoti, un cenas Tu uzzināsi pirms remonta, nevis kā ierasts pēc tā.
 • Pilns serviss – saremontē auto ar pāris zvanu palīdzību. Mēs noorganizēsim, ka Tavu auto aizved, saremontē un nogādā Tev atpakaļ ar evakuatora palīdzību.
 • Atbildība par paveikto - visi mūsu sadarbības partneri strādā ar garantiju, ja kas noies greizi, nesatraucies, to risināsim mēs
 • Pret mūsu klientiem autoservisos ir cita attieksme
 • Tev tas viss ir bezmaksas - par mūsu pakalpojumu maksā autoserviss
Kas mēs esam?
Mēs esam entuziastu komanda, kuri daudz saskārās ar auto remonta nozares nesakārtotības sekām un sanāca kopā lai to mainītu.
Remontējot auto dažādos autoservisos un pat pie paziņām un draugu radiem, gandrīz vienmēr saskārāmies ar problēmām, kas tieši saistītas ar remonta kvalitāti un neatbilstošu cenu.
Pārsvarā no visiem cilvēkiem, kuri saskārušies ar sava auto remontu dzirdama tikai negatīva pieredze. Neskaitāmas sūdzības atrodamas arī internetā. Tas ir tas, kas mudināja mūs izveidot šo projektu.
Pateicoties pieredzei autosportā, taksometru biznesā, auto rezerves daļu tirdzniecībā un tagad arī tavsserviss.lv darbā - droši varam teikt, ka esam kļuvuši par auto remonta nozares ekspertiem.
Pieredze visdažādākajās situācijās palīdz atrisināt ikvienu ar auto remontu saistītu problēmu.
Mūsu ikdienas darbā atrodamies starp autoservisu un klientu - klienta intereses ir mūsu prioritāte.
 
Kam mēs ticam?
Mēs ticam, ka spēsim izmainīt auto remonta nozari Latvijā.
  Neadekvāta cena, nekvalitatīvs remonts, nievājoša attieksme, nesaprotami termiņi, domstarpības, ilgs laiks bez auto – šīs ir tikai dažas problēmas, ar kurām asociējas autoservisa apmeklējums.
Mēs ticam, ka auto remonts var asociēties ar patīkamu procesu, pēc kura saņem auto ar prieku par rezultātu. Mēs ticam, ka mūsu darbs krietni sabojās darbu negodprātīgiem un neprofesionāliem autoservisiem.
Aizpildi pieteikumu un saņem labāko piedāvājumu sagatavotu tieši Tev.
Nogādā savu auto labākajā auto servisā
 • Šmerļa iela 3
 • +371 200 88 088
 • RĪGA
 • INSTAGRAM
  © 2024 Tavsserviss.lv Visas tiesības aizsargātas