Labs un lēts autoserviss.

Palīdziet atrast labu un lētu autoservisu Rīgā!
Iesakiet labu un lētu autoservisu!
Vai kāds zin kādu labu un nedārgu autoservisu?
Kur ir labs un lēts autoserviss?

Nereti dzirdami šādi vai līdzīgi jautājumi internetā un sabiedrībā. Mēs, kā šīs jomas eksperti, neiesakām meklēt autoservisu pēc kategorijas: ”Labs un Lēts autoserviss” jo tāds gluži vienkārši neeksistē.

Vārdi labs un lēts reti, kad ir dzirdami kopā, kur nu vēl sarežģītajā auto remontu nozarē.
No sākuma apskatīsim šo jautājumu no autoservisa puses – kā mēs varētu ietaupīt, ja mums piederētu autoserviss:

1. Meklēt telpas ar zemu īres maksu.
2. Aicināt darbā amatierus un neprofesionālus speciālistus.
3. Izmantot lētākās rezerves daļas .
4. Ekonomēt neizmantojot papildus materiālus, piemēram, balansējot riteņus izmantot vairākkārt lietotus atsvariņus, skrūves nesasmērēt ar smērvielu, dzesēšanas sistēmā ieliet jau lietotu antifrīzu.
5. Pārspīlēt remonta apmēru un sarežģītību. (šeit raksts ar reālu gadījumu )
6. Remontēt klienta automašīnai arī to, ko remontēt nemaz nevajag.
7. Ekonomēt uz tīrības un kārtibas rēķina, piemēram, darbinieku formas tērpi, servisa telpas un klienta auto salona aizsargmateriālu neizmantošana remonta laikā.
8. Un visbeidzot, pats ļaunākais: Klienta automašīnas detaļu mainīšana vai pat izņemšana. Piemēram, katalizatora izgriešana dīzeļdzinēja automašīnām, rezerves daļu aizvietošana jau ar nolietotām rezerves daļām.

 

Lēts un labs autoserviss

 

Tagad paraugamies no klienta puses.
Atdodod savu auto mēs gribam ieiet tīrā autoservisa pieņemšanas ofisā, redzēt tīru remonta vietu, redzēt darbiniekus ar tīriem formas tērpiem, redzēt profesionālu inventāru.

Atstājot auto mēs vēlamies aiziet ar mierīgu prātu, nedomājot par remonta norises gaitu un iznākumu. Saņemt auto mēs vēlamies nenosmērētu, ar pilnībā novērstu defektu, ar skaidrību par veiktajiem darbiem un pārliecību par auto tehnisko stāvokli.

Pēctam, mēs negribam tērēt savu laiku un vēlreiz atgriezties servisā dēļ neprofesionāli veikta remontdarba. Tās visas ir katra autoservisa klienta, pamata vēlmes un, diemžēl, šīs vēlmes nevar tikt pilnībā izpildītas, ja esam izvēlējušies lētu autoservisu.

Kā redzams, par lētu autoservisu nemaz nevar būt runa un galu galā, par šo titulu ”lēts autoserviss” kādam būs jāsamaksā un gandrīz visos gadījumos par to maksā klients.

 

Lēts un labs autoserviss

 

Mēs iesakām, meklējot autoservisus izvēlēties autoservisu, kur cenas attiecība pret kvalitāti ir adekvāta. Meklējot autoservisus izvēlēties godprātīgus un profesionālus autoservisus, kur nemēģina nevienam klientam mākslīgi uzaudzēt cenu vai uzstādīt lētāka ražotāja rezerves daļas.

Izvēlaties jau pārbaudītus autoservisus, sekojot cilvēku atsauksmēm, kuriem pašiem nav personīgas intereses saistībā ar šo autoservisu.

Veicot remontu šādā autoservisā rezultāts jums būs izdevīgs, kā finansiāli tā arī morāli.
Atrodot šādu autoservisu jūs jau būtībā būsiet atraduši lētāko.

 

Izlasi un uzzini, kādas 7 pazīmes raksturo labu autoservisu. 

  • Šmerļa iela 3
  • +371 200 88 088
  • RĪGA
  • INSTAGRAM
    © 2024 Tavsserviss.lv Все права защищены